1
/
van
4
Krans zilverblad rode bessen EW-4545A
Krans zilverblad rode bessen EW-4545A
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Decoratieve handgemaakte krans met zilveren kralenblaadjes en rode besjes. Een leuke manier om je tafel of deur te versieren tijdens de gezellige kerstperiode.
Decoratieve handgemaakte krans met zilveren kralenblaadjes en rode besjes. Een leuke manier om je tafel of deur te versieren tijdens de gezellige kerstperiode.
More information
| Lengte | 20,0 cm |
| Breedte | 20,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252171884 |
| Lengte | 20,0 cm |
| Breedte | 20,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252171884 |