Wijnglas XL WEL092
Wijnglas XL WEL092
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Dit uitzonderlijke XXL wijnglas getuigt van meesterlijk vakmanschap, waarbij elk element met de hand is vervaardigd. Elk stuk is mondgeblazen en individueel met de hand geslepen, wat resulteert in onderscheidende patronen die ervoor zorgen dat geen twee glazen identiek zijn. De royale oversized kelk biedt ruimte voor royale hoeveelheden wijn of water, terwijl de verfijnde proporties de expertise van de ambachtsman weerspiegelen. Een statement piece voor veeleisende verzamelaars die de artistieke waarde en het unieke karakter van handgemaakt glaswerk waarderen.
Dit uitzonderlijke XXL wijnglas getuigt van meesterlijk vakmanschap, waarbij elk element met de hand is vervaardigd. Elk stuk is mondgeblazen en individueel met de hand geslepen, wat resulteert in onderscheidende patronen die ervoor zorgen dat geen twee glazen identiek zijn. De royale oversized kelk biedt ruimte voor royale hoeveelheden wijn of water, terwijl de verfijnde proporties de expertise van de ambachtsman weerspiegelen. Een statement piece voor veeleisende verzamelaars die de artistieke waarde en het unieke karakter van handgemaakt glaswerk waarderen.
| Lengte | 10,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 19,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252172584 |
| Lengte | 10,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 19,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252172584 |