1
/
van
4
Fluwelen kussen incl. vulling JA2325 Warehouse
Fluwelen kussen incl. vulling JA2325 Warehouse
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Fluwelen kussen met een canvas achterkant in bijpassende kleur. Het kussen is inclusief vulling.
Fluwelen kussen met een canvas achterkant in bijpassende kleur. Het kussen is inclusief vulling.
More information
| Lengte | 50,0 cm |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 20,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94049090 |
| Materiaal | Katoen |
| EAN code | 8785252175066 |
| Lengte | 50,0 cm |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 20,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94049090 |
| Materiaal | Katoen |
| EAN code | 8785252175066 |