1
/
van
3
Eenhoorn ornament EW6142
Eenhoorn ornament EW6142
Exclusief BTW.
Expected End May 2026
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Ontdek de magie van de mogelijkheden met dit handgemaakte eenhoornornament. Gemaakt van metaal, is het een speels en inspirerend stuk dat charme en verwondering toevoegt aan elke ruimte.
Ontdek de magie van de mogelijkheden met dit handgemaakte eenhoornornament. Gemaakt van metaal, is het een speels en inspirerend stuk dat charme en verwondering toevoegt aan elke ruimte.
More information
| Lengte | 15 |
| Breedte | 0,1 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,25 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252171808 |
| Lengte | 15 |
| Breedte | 0,1 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,25 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252171808 |