1
/
van
3
Kalkoen tag NAW2037
Kalkoen tag NAW2037
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Vier een unieke stijl met dit decoratieve, handgemaakte messing ornament in de vorm van een kalkoen. Met zorg vervaardigd, voegt het een onderscheidende en charmante toets toe aan uw interieur.
Vier een unieke stijl met dit decoratieve, handgemaakte messing ornament in de vorm van een kalkoen. Met zorg vervaardigd, voegt het een onderscheidende en charmante toets toe aan uw interieur.
More information
| Lengte | 5,0 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | messing |
| EAN code | 8785252177572 |
| Lengte | 5,0 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | messing |
| EAN code | 8785252177572 |