1
/
van
2
Gooi LI1534 Roze Framboos
Gooi LI1534 Roze Framboos
Exclusief BTW.
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Deze heerlijk zachte en comfortabele plaid heeft een levendige frambozenroze tint. Hij is met de hand vervaardigd en combineert acryl en wol voor zowel comfort als warmte.
Deze heerlijk zachte en comfortabele plaid heeft een levendige frambozenroze tint. Hij is met de hand vervaardigd en combineert acryl en wol voor zowel comfort als warmte.
More information
| Lengte | 130,0 cm |
| Hoogte | 180,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| Kleur | Roze |
| EAN code | 8785252178289 |
| Lengte | 130,0 cm |
| Hoogte | 180,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| Kleur | Roze |
| EAN code | 8785252178289 |