1
/
van
2
Theelichtje werveling WEL051
Theelichtje werveling WEL051
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
De werveling van dit theelichtje is gemaakt van gerecycled glasmateriaal en vakkundig vormgegeven in dit organische ontwerp. De zachte tinten, verlicht door kaarslicht, produceren een zacht, sfeervol licht.
De werveling van dit theelichtje is gemaakt van gerecycled glasmateriaal en vakkundig vormgegeven in dit organische ontwerp. De zachte tinten, verlicht door kaarslicht, produceren een zacht, sfeervol licht.
More information
| Lengte | 10,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 8,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252169560 |
| Lengte | 10,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 8,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252169560 |