1
/
van
5
Sojawaskaars in opaalbeker WEL133
Sojawaskaars in opaalbeker WEL133
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Deze theelichthouder is handgemaakt van wit opaalglas. De kaars is inbegrepen en is gemaakt van sojawas.
Deze theelichthouder is handgemaakt van wit opaalglas. De kaars is inbegrepen en is gemaakt van sojawas.
More information
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 8,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Wit |
| EAN code | 8785252172997 |
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 8,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Wit |
| EAN code | 8785252172997 |