1
/
van
2
Zwaluw zink Groot AS1123
Zwaluw zink Groot AS1123
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg sierlijke charme toe aan je ruimte met dit grote decoratieve ornament in de vorm van een zwaluw. Handgemaakt van zink, brengt het tijdloze elegantie en een vleugje natuur in huis.
Voeg sierlijke charme toe aan je ruimte met dit grote decoratieve ornament in de vorm van een zwaluw. Handgemaakt van zink, brengt het tijdloze elegantie en een vleugje natuur in huis.
More information
| Lengte | 27,0 cm |
| Breedte | 0,0 cm |
| Hoogte | 17,0 cm |
| Gewicht | 0,04 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilverkleurig |
| EAN code | 8945005153820 |
| Lengte | 27,0 cm |
| Breedte | 0,0 cm |
| Hoogte | 17,0 cm |
| Gewicht | 0,04 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilverkleurig |
| EAN code | 8945005153820 |