1
/
van
3
Kaarsenhouder ijzer MJ-15
Kaarsenhouder ijzer MJ-15
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Deze elegante kaarsenhouder is met de hand gesmeed van zwart ijzer en is een unieke toevoeging aan elk huis. Elk exemplaar is zorgvuldig vervaardigd, wat het een unieke charme geeft. Omarm de perfecte balans tussen schoonheid en functionaliteit met onze kaarsenhouder Iron MJ-15.
Deze elegante kaarsenhouder is met de hand gesmeed van zwart ijzer en is een unieke toevoeging aan elk huis. Elk exemplaar is zorgvuldig vervaardigd, wat het een unieke charme geeft. Omarm de perfecte balans tussen schoonheid en functionaliteit met onze kaarsenhouder Iron MJ-15.
More information
| Lengte | 8,0 cm |
| Breedte | 8,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 4 |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94055000 |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252170429 |
| Lengte | 8,0 cm |
| Breedte | 8,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 4 |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94055000 |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252170429 |