1
/
van
3
Sieradendoos S EW-2795
Sieradendoos S EW-2795
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Schattig klein sieradendoosje om van alles en nog wat in op te bergen
Schattig klein sieradendoosje om van alles en nog wat in op te bergen
More information
| Lengte | 10,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 44209099 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252168693 |
| Lengte | 10,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 44209099 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252168693 |