1
/
van
3
Vliegende schapen EW-2698GD
Vliegende schapen EW-2698GD
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Breng feestelijke elegantie met dit vliegende schaapornament. Met gouden tinten.
Breng feestelijke elegantie met dit vliegende schaapornament. Met gouden tinten.
More information
| Lengte | 14,0 cm |
| Breedte | 12,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8945005153776 |
| Lengte | 14,0 cm |
| Breedte | 12,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8945005153776 |