1
/
van
6
Schildpadtag EW-3321
Schildpadtag EW-3321
Exclusief BTW.
Expected End July 2026
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een vleugje charme en symboliek toe aan je ruimte met dit handgemaakte messing ornament in de vorm van een schildpad. Met zorg vervaardigd, is het een uniek stuk.
Voeg een vleugje charme en symboliek toe aan je ruimte met dit handgemaakte messing ornament in de vorm van een schildpad. Met zorg vervaardigd, is het een uniek stuk.
More information
| Lengte | 3,0 cm |
| Breedte | 3,5 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 69120083 |
| Kleur | Koperkleurig |
| EAN code | 8785252168587 |
| Lengte | 3,0 cm |
| Breedte | 3,5 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 69120083 |
| Kleur | Koperkleurig |
| EAN code | 8785252168587 |