1
/
van
9
Glas schilderij vogel
Glas schilderij vogel
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Vogelschilderijen worden met de hand op glas geschilderd door ambachtslieden uit India. De lijst is oud en uniek en kan variëren in kleur en maat. Stuur ons een aparte e-mail over de verschillende vogels die we u kunnen aanbieden. Of mail ons uw voorkeuren.
Vogelschilderijen worden met de hand op glas geschilderd door ambachtslieden uit India. De lijst is oud en uniek en kan variëren in kleur en maat. Stuur ons een aparte e-mail over de verschillende vogels die we u kunnen aanbieden. Of mail ons uw voorkeuren.
More information
| Lengte | 13,0 cm |
| Breedte | 18,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 39264000 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8945005155572 |
| Lengte | 13,0 cm |
| Breedte | 18,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 39264000 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8945005155572 |