1
/
van
10
Ronde bel parel VC07871
Ronde bel parel VC07871
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een vleugje elegantie toe aan je feestelijke decoratie met deze kleine ronde, goudkleurige metalen bel, versierd met delicate parelkralen. Hangend aan een jute koord van 12 cm, brengt dit handgemaakte ornament charme en warmte in elke ruimte.
Voeg een vleugje elegantie toe aan je feestelijke decoratie met deze kleine ronde, goudkleurige metalen bel, versierd met delicate parelkralen. Hangend aan een jute koord van 12 cm, brengt dit handgemaakte ornament charme en warmte in elke ruimte.
More information
| Lengte | 4,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Koperkleurig |
| EAN code | 8945005155480 |
| Lengte | 4,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,015 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Koperkleurig |
| EAN code | 8945005155480 |