1
/
van
3
Rood bloemenglas WEL218
Rood bloemenglas WEL218
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Creëer een warme en uitnodigende sfeer met deze handgemaakte glazen theelichthouder met een opvallend rood bloemendesign. Door het kleine formaat is hij perfect om elke hoek een vleugje kleur en charme te geven.
Creëer een warme en uitnodigende sfeer met deze handgemaakte glazen theelichthouder met een opvallend rood bloemendesign. Door het kleine formaat is hij perfect om elke hoek een vleugje kleur en charme te geven.
More information
| Lengte | 7,0 cm |
| Hoogte | 7,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 7020000500 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252177206 |
| Lengte | 7,0 cm |
| Hoogte | 7,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 7020000500 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252177206 |