1
/
van
3
fotolijst krul NAW23040
fotolijst krul NAW23040
Exclusief BTW.
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Goudkleurige fotolijst om op te hangen met ronde randen en krullen aan de bovenkant.
Goudkleurige fotolijst om op te hangen met ronde randen en krullen aan de bovenkant.
More information
| Lengte | 10,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,01 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252178951 |
| Lengte | 10,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,01 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252178951 |