1
/
van
6
Kussenhoes fluweel NAK2310 Warehouse
Kussenhoes fluweel NAK2310 Warehouse
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Decoratieve handgemaakte zachte fluwelen kussenhoes, natuurlijk fluweel met slub achterkant en ritssluiting.
Decoratieve handgemaakte zachte fluwelen kussenhoes, natuurlijk fluweel met slub achterkant en ritssluiting.
More information
| Lengte | 50,0 cm |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63025100 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Oranje |
| EAN code | 8785252174779 |
| Lengte | 50,0 cm |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63025100 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Oranje |
| EAN code | 8785252174779 |