1
/
van
5
Oudroze krans TI0323
Oudroze krans TI0323
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Decoratieve krans van messing met roze houten kralen.
Al onze producten zijn handgemaakt, van spiegels en messing tot patina. Dit geeft het product een prachtige uitstraling. Door dit handgemaakte proces kunnen er imperfecties ontstaan.
- Handgemaakt
- Roze houten kralen
- Weldaad Collectie
Decoratieve krans van messing met roze houten kralen.
Al onze producten zijn handgemaakt, van spiegels en messing tot patina. Dit geeft het product een prachtige uitstraling. Door dit handgemaakte proces kunnen er imperfecties ontstaan.
- Handgemaakt
- Roze houten kralen
- Weldaad Collectie
More information
| Lengte | 24,0 cm |
| Breedte | 24,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Roze |
| EAN code | 8785252175233 |
| Lengte | 24,0 cm |
| Breedte | 24,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Roze |
| EAN code | 8785252175233 |