1
/
van
2
Maretak Zink EW-5298DB
Maretak Zink EW-5298DB
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een rustieke touch toe aan je interieur met dit handgemaakte maretakje in zinkkleur, versierd met donkere bessen. Afgewerkt met een zacht fluwelen lintje voor eenvoudig ophangen, is dit een charmant metalen ornament, perfect voor het seizoen.
Voeg een rustieke touch toe aan je interieur met dit handgemaakte maretakje in zinkkleur, versierd met donkere bessen. Afgewerkt met een zacht fluwelen lintje voor eenvoudig ophangen, is dit een charmant metalen ornament, perfect voor het seizoen.
More information
| Lengte | 15,0 cm |
| Breedte | 1,0 cm |
| Hoogte | 15,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| EAN code | 8945005153578 |
| Lengte | 15,0 cm |
| Breedte | 1,0 cm |
| Hoogte | 15,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| EAN code | 8945005153578 |