1
/
van
3
Maretakbosje klein TI014
Maretakbosje klein TI014
Exclusief BTW.
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een zoete, feestelijke toets toe met dit schattige, decoratieve maretakje, handgemaakt van goudkleurig messing. Klein van formaat, maar groot in charme, een prachtig sieraad.
Voeg een zoete, feestelijke toets toe met dit schattige, decoratieve maretakje, handgemaakt van goudkleurig messing. Klein van formaat, maar groot in charme, een prachtig sieraad.
More information
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252178890 |
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252178890 |