1
/
van
5
Dennenappel kaarsenhouder EW-5291
Dennenappel kaarsenhouder EW-5291
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Kandelaar in de vorm van een dennenappel met een afwerking van oud zink.
- Dennenappel ornament
- Handgemaakt
- Metaal
- Oude zinkafwerking
- Maat voor dinerkaarsen
Kandelaar in de vorm van een dennenappel met een afwerking van oud zink.
- Dennenappel ornament
- Handgemaakt
- Metaal
- Oude zinkafwerking
- Maat voor dinerkaarsen
More information
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,06 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| EAN code | 8785252179743 |
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,06 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| EAN code | 8785252179743 |