1
/
van
1
Draaibaar display E050 magazijn
Draaibaar display E050 magazijn
Exclusief BTW.
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Zware molen van 1,80 meter hoog voor al uw kleine spullen in uw winkel. Alle niveaus kunnen draaien.
verzending alleen op een pallet
Zware molen van 1,80 meter hoog voor al uw kleine spullen in uw winkel. Alle niveaus kunnen draaien.
verzending alleen op een pallet
More information
| Lengte | 71,0 cm |
| Breedte | 71,0 cm |
| Hoogte | 172,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | grijs |
| EAN code | 8785252173970 |
| Lengte | 71,0 cm |
| Breedte | 71,0 cm |
| Hoogte | 172,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | grijs |
| EAN code | 8785252173970 |