1
/
van
4
Maankrans EW-4516
Maankrans EW-4516
Exclusief BTW.
Expected End July 2026
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg hemelse elegantie toe aan je interieur met deze decoratieve, handgemaakte messing slinger met maanhangers. Een mystiek en verfijnd sieraad.
Voeg hemelse elegantie toe aan je interieur met deze decoratieve, handgemaakte messing slinger met maanhangers. Een mystiek en verfijnd sieraad.
More information
| Lengte | 55,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 4 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252168815 |
| Lengte | 55,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 4 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252168815 |