1
/
van
4
Hyacint vaas transparant S WEL030
Hyacint vaas transparant S WEL030
Exclusief BTW.
Expected Late May 2026
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Mondgeblazen glas. Perfect voor de hyacintbol, maar ook perfect voor andere bloemen!
- Glas
- Handgemaakt
- Weldaad-label
Mondgeblazen glas. Perfect voor de hyacintbol, maar ook perfect voor andere bloemen!
- Glas
- Handgemaakt
- Weldaad-label
More information
| Lengte | 6,0 cm |
| Breedte | 6,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8945005155879 |
| Lengte | 6,0 cm |
| Breedte | 6,0 cm |
| Hoogte | 12,0 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8945005155879 |