1
/
van
6
Hartenkrans TI240009
Hartenkrans TI240009
Exclusief BTW.
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Geef je interieur een warm tintje met deze schattige handgemaakte messing slinger met delicate hartjes, met liefde en zorg gemaakt. Perfect voor een warme, charmante sfeer – onderdeel van de Weldaad Collectie.
Geef je interieur een warm tintje met deze schattige handgemaakte messing slinger met delicate hartjes, met liefde en zorg gemaakt. Perfect voor een warme, charmante sfeer – onderdeel van de Weldaad Collectie.
More information
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 3,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Koperkleurig |
| EAN code | 8785252177824 |
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 3,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Koperkleurig |
| EAN code | 8785252177824 |