Hamam handdoek LI011
Hamam handdoek LI011
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

De hamamdoek is een platgeweven, zware stof van 100% katoen, die voornamelijk gebruikt werd als traditionele doek in Turkse hamams. De hedendaagse hamamdoeken van Weldaad Authentic Interior zijn voortgekomen uit deze historische hamamtraditie. Tegenwoordig is de hamamdoek een zeer trendy, super absorberende en sneldrogende bad- en stranddoek.
De hamamdoek is een platgeweven, zware stof van 100% katoen, die voornamelijk gebruikt werd als traditionele doek in Turkse hamams. De hedendaagse hamamdoeken van Weldaad Authentic Interior zijn voortgekomen uit deze historische hamamtraditie. Tegenwoordig is de hamamdoek een zeer trendy, super absorberende en sneldrogende bad- en stranddoek.
| Lengte | 160,0 cm |
| Breedte | 125,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 50079050 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Bruin |
| EAN code | 8785252169249 |
| Lengte | 160,0 cm |
| Breedte | 125,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 50079050 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Bruin |
| EAN code | 8785252169249 |