1
/
van
4
Garland zink witte bessen EW-6210
Garland zink witte bessen EW-6210
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Vier de traditie met deze decoratieve, handgemaakte messing slinger. Geïnspireerd door de oude Grieken en Romeinen, die als eersten slingers gebruikten om hun huizen te versieren, voegt dit tijdloze stuk klassieke charme en elegantie toe aan elke ruimte.
Vier de traditie met deze decoratieve, handgemaakte messing slinger. Geïnspireerd door de oude Grieken en Romeinen, die als eersten slingers gebruikten om hun huizen te versieren, voegt dit tijdloze stuk klassieke charme en elegantie toe aan elke ruimte.
More information
| Lengte | 183,0 cm |
| Breedte | 3,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 8 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| EAN code | 8785252171969 |
| Lengte | 183,0 cm |
| Breedte | 3,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 8 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| EAN code | 8785252171969 |