1
/
van
1
Garland oranje hout TI2323
Garland oranje hout TI2323
Exclusief BTW.
Expected End July 2026
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg warmte en natuurlijke charme toe aan je ruimte met deze handgemaakte slinger van messingdraad en houten kralen in prachtige oranje tinten. Perfect om een gezellige, ambachtelijke touch aan elk interieur te geven.
Voeg warmte en natuurlijke charme toe aan je ruimte met deze handgemaakte slinger van messingdraad en houten kralen in prachtige oranje tinten. Perfect om een gezellige, ambachtelijke touch aan elk interieur te geven.
More information
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 5,0 cm |
| Hoogte | 5,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252175431 |
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 5,0 cm |
| Hoogte | 5,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252175431 |