1
/
van
5
Garland eiken zwarte bessen TI1923
Garland eiken zwarte bessen TI1923
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Verfraai je interieur met deze decoratieve, handgemaakte messing slinger met elegante eikenbladeren en zwarte houten kralen. Een verfijnd en tijdloos stuk.
Verfraai je interieur met deze decoratieve, handgemaakte messing slinger met elegante eikenbladeren en zwarte houten kralen. Een verfijnd en tijdloos stuk.
More information
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 5,0 cm |
| Hoogte | 5,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252175394 |
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 5,0 cm |
| Hoogte | 5,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252175394 |