1
/
van
2
Garland groene bladeren TI2223
Garland groene bladeren TI2223
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Al onze producten zijn liefdevol handgemaakt – spiegels, messing en patina – elk met een unieke, authentieke uitstraling. Kleine imperfecties kunnen voorkomen, wat hun ambachtelijke karakter benadrukt. Met groene glazen bladeren, transparante glaskralen en messingdraad heeft elk stuk zijn eigen charme en karakter.
Al onze producten zijn liefdevol handgemaakt – spiegels, messing en patina – elk met een unieke, authentieke uitstraling. Kleine imperfecties kunnen voorkomen, wat hun ambachtelijke karakter benadrukt. Met groene glazen bladeren, transparante glaskralen en messingdraad heeft elk stuk zijn eigen charme en karakter.
More information
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252175424 |
| Lengte | 185,0 cm |
| Breedte | 4,0 cm |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,5 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252175424 |