1
/
van
8
Knop spiraal MJ-397
Knop spiraal MJ-397
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Maak een kast of lade compleet met meubelknoppen uit de Weldaad Collectie. Meubelknoppen van De Weldaad zijn een eenvoudige manier om een persoonlijke touch of een nieuwe look te creëren.
- Weldaad collectie
Maak een kast of lade compleet met meubelknoppen uit de Weldaad Collectie. Meubelknoppen van De Weldaad zijn een eenvoudige manier om een persoonlijke touch of een nieuwe look te creëren.
- Weldaad collectie
More information
| Lengte | 4,5 cm |
| Breedte | 4,5 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Keramiek |
| EAN code | 8785252170610 |
| Lengte | 4,5 cm |
| Breedte | 4,5 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,4 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Keramiek |
| EAN code | 8785252170610 |