1
/
van
4
Vliegend Paard NAW20288
Vliegend Paard NAW20288
Exclusief BTW.
Expected End July 2026
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Ontdek de magie van de mythologie met dit handgemaakte messing ornament in de vorm van een gevleugeld paard: Pegasus. Een tijdloos sieraad vol verwondering, een ode aan de legendes van vliegen en vrijheid.
Ontdek de magie van de mythologie met dit handgemaakte messing ornament in de vorm van een gevleugeld paard: Pegasus. Een tijdloos sieraad vol verwondering, een ode aan de legendes van vliegen en vrijheid.
More information
| Lengte | 11,0 cm |
| Hoogte | 0,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252177732 |
| Lengte | 11,0 cm |
| Hoogte | 0,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 95051000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goudkleurig |
| EAN code | 8785252177732 |