1
/
van
4
Metalen Bloem MA3004
Metalen Bloem MA3004
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Al onze producten zijn handgemaakt, spiegels, messing, patina. Het geeft een heerlijk gevoel aan het product. Onvolkomenheden kunnen optreden vanwege dit handgemaakte proces.
Al onze producten zijn handgemaakt, spiegels, messing, patina. Het geeft een heerlijk gevoel aan het product. Onvolkomenheden kunnen optreden vanwege dit handgemaakte proces.
More information
| Lengte | 30,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 7,0 cm |
| Gewicht | 0,035 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 8 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252175646 |
| Lengte | 30,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 7,0 cm |
| Gewicht | 0,035 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 8 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252175646 |