1
/
van
4
Kaarsenhouder groen DG01
Kaarsenhouder groen DG01
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Handgemaakte emaille kaarsenhouder, ontworpen voor standaard dinerkaarsen. De tijdloze stijl past in elk interieur en met de vele modellen en kleuren is het gemakkelijk om de perfecte match te vinden. Een verfijnd stuk uit de Weldaad-collectie.
Handgemaakte emaille kaarsenhouder, ontworpen voor standaard dinerkaarsen. De tijdloze stijl past in elk interieur en met de vele modellen en kleuren is het gemakkelijk om de perfecte match te vinden. Een verfijnd stuk uit de Weldaad-collectie.
More information
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 12 |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 34060000 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176322 |
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 12 |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 34060000 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176322 |