1
/
van
4
Drift bloemenhanger TI1423
Drift bloemenhanger TI1423
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Decoratieve messing hanger in de vorm van een tak, versierd met drijfbloemen en witte glaskralen. Met zorg handgemaakt, een charmant sieraad.
Decoratieve messing hanger in de vorm van een tak, versierd met drijfbloemen en witte glaskralen. Met zorg handgemaakt, een charmant sieraad.
More information
| Lengte | 17,5 cm |
| Breedte | 9,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| EAN code | 8785252175349 |
| Lengte | 17,5 cm |
| Breedte | 9,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| EAN code | 8785252175349 |