1
/
van
2
Schathanger KE201
Schathanger KE201
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Een heerlijke, praktische metalen hanger met een elegante messing afwerking. Dit slimme ontwerp is plat opvouwbaar voor verzending en eenvoudig in elkaar te zetten wanneer u hem wilt gebruiken. Een stijlvolle opbergoplossing die functionaliteit combineert met uw winkelpresentatie.
Een heerlijke, praktische metalen hanger met een elegante messing afwerking. Dit slimme ontwerp is plat opvouwbaar voor verzending en eenvoudig in elkaar te zetten wanneer u hem wilt gebruiken. Een stijlvolle opbergoplossing die functionaliteit combineert met uw winkelpresentatie.
More information
| Lengte | 30,0 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 183,0 cm |
| Gewicht | 1,0 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252178654 |
| Lengte | 30,0 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 183,0 cm |
| Gewicht | 1,0 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 2 |
| Verpakkingseenheid | 2 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 83062900 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252178654 |