1
/
van
3
Kussenhoes Tiger CO32020 Magazijn
Kussenhoes Tiger CO32020 Magazijn
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Decoratief handgemaakt kussen met een afbeelding van een tijger, met prachtige geborduurde details.
vulling voor dit kussen is 3,50
Decoratief handgemaakt kussen met een afbeelding van een tijger, met prachtige geborduurde details.
vulling voor dit kussen is 3,50
More information
| Lengte | 45,0 cm |
| Breedte | 45,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63049200 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252174489 |
| Lengte | 45,0 cm |
| Breedte | 45,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63049200 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252174489 |