1
/
van
7
Gewatteerde kussenhoes NAK2324
Gewatteerde kussenhoes NAK2324
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Handgemaakte kussenhoes van zijde-katoen met roze en rode terrastrips.
- Handgemaakt
- exclusief vulling 60x60
Handgemaakte kussenhoes van zijde-katoen met roze en rode terrastrips.
- Handgemaakt
- exclusief vulling 60x60
More information
| Lengte | 60,0 cm |
| Breedte | 60,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63025100 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Roze |
| EAN code | 8785252174915 |
| Lengte | 60,0 cm |
| Breedte | 60,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 6 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63025100 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Roze |
| EAN code | 8785252174915 |