1
/
van
5
Kussenhoes Dot RUG04 Warehouse
Kussenhoes Dot RUG04 Warehouse
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Een kussen dat wollig en zacht aanvoelt. Gemaakt van biologisch katoen, met een achterkant van effen, dik katoen. De achterkant heeft een rits.
Het kussen wordt geleverd zonder vulling 40x60
Een kussen dat wollig en zacht aanvoelt. Gemaakt van biologisch katoen, met een achterkant van effen, dik katoen. De achterkant heeft een rits.
Het kussen wordt geleverd zonder vulling 40x60
More information
| Lengte | 60,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 40,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63049200 |
| EAN code | 8785252170146 |
| Lengte | 60,0 cm |
| Breedte | 10,0 cm |
| Hoogte | 40,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63049200 |
| EAN code | 8785252170146 |