1
/
van
4
Tafellaken blokprint NAK2303 WH
Tafellaken blokprint NAK2303 WH
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Decoratief tafelkleed, handgemaakt met eeuwenoude blokdruktechniek.
- Handgemaakt
- Katoen
- Blokdruk
- Weldaad Collectie
Decoratief tafelkleed, handgemaakt met eeuwenoude blokdruktechniek.
- Handgemaakt
- Katoen
- Blokdruk
- Weldaad Collectie
More information
| Lengte | 250,0 cm |
| Breedte | 140,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63025100 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Blauw |
| EAN code | 8785252174700 |
| Lengte | 250,0 cm |
| Breedte | 140,0 cm |
| Hoogte | 1,0 cm |
| Gewicht | 0,3 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 63025100 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Blauw |
| EAN code | 8785252174700 |