1
/
van
6
Kaarsenhouder transparant glas WEL175
Kaarsenhouder transparant glas WEL175
Exclusief BTW.
Niet op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Kaarsenhouder van transparant glas.
- Handgemaakt
- Afmetingen: 5x5x3 cm
- Weldaad Collectie
Kaarsenhouder van transparant glas.
- Handgemaakt
- Afmetingen: 5x5x3 cm
- Weldaad Collectie
More information
| Lengte | 5,0 cm |
| Breedte | 5,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,8 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Gerecycled glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252173413 |
| Lengte | 5,0 cm |
| Breedte | 5,0 cm |
| Hoogte | 3,0 cm |
| Gewicht | 0,8 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 12 |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 70139900 |
| Materiaal | Gerecycled glas |
| Kleur | Transparant |
| EAN code | 8785252173413 |