1
/
van
5
Kaarsenhouder messing EW-5297br
Kaarsenhouder messing EW-5297br
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Handgemaakte kaarsenhouder in messingkleur met decoratief label. Alleen te gebruiken voor korte kaarsen van 4/5 uur.
- Metalen kaarsenhouder in messingkleur
- Geschikt voor een korte dinerkaars
- Handgemaakt
- Inclusief Weldaad label
Handgemaakte kaarsenhouder in messingkleur met decoratief label. Alleen te gebruiken voor korte kaarsen van 4/5 uur.
- Metalen kaarsenhouder in messingkleur
- Geschikt voor een korte dinerkaars
- Handgemaakt
- Inclusief Weldaad label
More information
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 48 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94055000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252167535 |
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 48 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94055000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Messing |
| EAN code | 8785252167535 |