1
/
van
4
Kaarsenhouder munt DG02
Kaarsenhouder munt DG02
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Geef je interieur een frisse, vrolijke touch met deze handgemaakte kaarsenhouder in mintgroen emaille. Ontworpen voor dinerkaarsen met een diameter van 2,2 cm, voegt hij charme en kleur toe aan elke setting. Ook verkrijgbaar in andere kleuren en modellen uit de Weldaad-collectie.
Geef je interieur een frisse, vrolijke touch met deze handgemaakte kaarsenhouder in mintgroen emaille. Ontworpen voor dinerkaarsen met een diameter van 2,2 cm, voegt hij charme en kleur toe aan elke setting. Ook verkrijgbaar in andere kleuren en modellen uit de Weldaad-collectie.
More information
| Lengte | 12,0 cm |
| Breedte | 12 |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,079 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176339 |
| Lengte | 12,0 cm |
| Breedte | 12 |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,079 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Groente |
| EAN code | 8785252176339 |