1
/
van
4
Kaarsenhouder jolie beige DG12
Kaarsenhouder jolie beige DG12
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Breng subtiele elegantie in uw ruimte met deze handgemaakte kaarsenhouder van zacht beige emaille. Ontworpen voor dinerkaarsen met een diameter van 2,2 cm, geeft hij een warme, tijdloze touch aan elke setting. Ontdek meer kleuren en modellen in de verfijnde Weldaad-collectie.
Breng subtiele elegantie in uw ruimte met deze handgemaakte kaarsenhouder van zacht beige emaille. Ontworpen voor dinerkaarsen met een diameter van 2,2 cm, geeft hij een warme, tijdloze touch aan elke setting. Ontdek meer kleuren en modellen in de verfijnde Weldaad-collectie.
More information
| Lengte | 7,45 cm |
| Breedte | 10.20 |
| Hoogte | 3,2 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Beige |
| EAN code | 8785252176438 |
| Lengte | 7,45 cm |
| Breedte | 10.20 |
| Hoogte | 3,2 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Beige |
| EAN code | 8785252176438 |