1
/
van
4
Kaarsenhouder zwart EW-5297bl
Kaarsenhouder zwart EW-5297bl
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Handgemaakte kandelaar in de kleur zwart met een decoratief label. Kan alleen worden gebruikt voor korte kaarsen van 4/5 uur.
- Metaal, zwartkleurig
- Geschikt voor een korte dinerkaars
- 7 x 3 cm
- Handgemaakt
Handgemaakte kandelaar in de kleur zwart met een decoratief label. Kan alleen worden gebruikt voor korte kaarsen van 4/5 uur.
- Metaal, zwartkleurig
- Geschikt voor een korte dinerkaars
- 7 x 3 cm
- Handgemaakt
More information
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94055000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252167542 |
| Lengte | 7,0 cm |
| Breedte | 7,0 cm |
| Hoogte | 2,0 cm |
| Gewicht | 0,1 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 24 |
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94055000 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| EAN code | 8785252167542 |