1
/
van
3
Kaarsenhouder taps toelopend beige DG08
Kaarsenhouder taps toelopend beige DG08
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg ingetogen elegantie toe aan je interieur met deze handgemaakte emaille kaarsenhouder in zacht beige. Ontworpen voor taps toelopende kaarsen met een diameter van 1,2 cm, combineert hij klassieke charme met moderne eenvoud. Ook verkrijgbaar in diverse kleuren en modellen uit de Weldaad-collectie.
Voeg ingetogen elegantie toe aan je interieur met deze handgemaakte emaille kaarsenhouder in zacht beige. Ontworpen voor taps toelopende kaarsen met een diameter van 1,2 cm, combineert hij klassieke charme met moderne eenvoud. Ook verkrijgbaar in diverse kleuren en modellen uit de Weldaad-collectie.
More information
| Lengte | 8,0 cm |
| Breedte | 8 |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,045 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Beige |
| EAN code | 8785252176391 |
| Lengte | 8,0 cm |
| Breedte | 8 |
| Hoogte | 4,0 cm |
| Gewicht | 0,045 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Beige |
| EAN code | 8785252176391 |