1
/
van
3
Kaarsenhouder beige DG04
Kaarsenhouder beige DG04
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een vleugje warmte en eenvoud toe aan je ruimte met deze handgemaakte emaille kaarsenhouder in elegant beige. Ontworpen voor dinerkaarsen met een diameter van 2,2 cm, is dit een veelzijdig item dat elk interieur complementeert. Ontdek meer kleuren en modellen in de tijdloze Weldaad-collectie.
Voeg een vleugje warmte en eenvoud toe aan je ruimte met deze handgemaakte emaille kaarsenhouder in elegant beige. Ontworpen voor dinerkaarsen met een diameter van 2,2 cm, is dit een veelzijdig item dat elk interieur complementeert. Ontdek meer kleuren en modellen in de tijdloze Weldaad-collectie.
More information
| Lengte | 12,0 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,079 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Beige |
| EAN code | 8785252176353 |
| Lengte | 12,0 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0,079 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 10 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 73269099 |
| Materiaal | Glazuur |
| Kleur | Beige |
| EAN code | 8785252176353 |