1
/
van
4
Bosje met paarse kralen EW-6206
Bosje met paarse kralen EW-6206
Exclusief BTW.
Op voorraad
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Voeg een levendige toets toe aan je interieur met deze decoratieve metalen bos met kunstmatige paarse kralen. Handgemaakt van messing, een charmant en kleurrijk stuk.
Voeg een levendige toets toe aan je interieur met deze decoratieve metalen bos met kunstmatige paarse kralen. Handgemaakt van messing, een charmant en kleurrijk stuk.
More information
| Lengte | 15,0 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 69120083 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252171860 |
| Lengte | 15,0 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Gewicht | 0,2 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 69120083 |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Veelkleurig |
| EAN code | 8785252171860 |