1
/
van
3
Kussenhoes fluweel NAK2309 Warehouse
Kussenhoes fluweel NAK2309 Warehouse
Exclusief BTW.
Voorraad laag
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
Minimum bestelbedrag is €500.
Share

Product description
Handgemaakt zacht turquoise vervaagd fluweel, superzacht hoge kwaliteit natuurlijk katoenfluweel met ritssluiting en slub achterkant.
- Handgemaakt
- 100% katoen
Handgemaakt zacht turquoise vervaagd fluweel, superzacht hoge kwaliteit natuurlijk katoenfluweel met ritssluiting en slub achterkant.
- Handgemaakt
- 100% katoen
More information
| Lengte | 50,0 cm |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94049090 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Blauw |
| EAN code | 8785252174762 |
| Lengte | 50,0 cm |
| Breedte | 50,0 cm |
| Hoogte | 10,0 cm |
| Gewicht | 0,7 gram |
| Min. bestelhoeveelheid | 8 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Land van herkomst | Indië |
| HS code | 94049090 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | Blauw |
| EAN code | 8785252174762 |